EKIPA W AKCJI My w Akcji

TUTTU.pl - sklep turystyczny

Sklep internetowy>> tel.: 32 778 22 22
Katowice>> tel.: 32 778 22 22
Gdańsk>> tel.: 58 341 42 05
Poznań>> tel.: 61 847 54 57

Blog

Jesień już czy Zima?

Jesień już czy Zima?Wizyta w moich rodzinnych stronach, jak zwykle przyniosła kolejną okazję do powędrowania po okolicznych górach. Co prawda w miejsce polskiej złotej jesieni przywitał nas chłód i deszcz rodem z najgorszego listopadowego okresu. A przecież to dopiero początek października. Ale jak się nie ma co się lubi…
Przeczytaj więcej

O dwóch takich, co górują w Tyrolu

O dwóch takich, co górują w TyroluZaczęło się jak to zwykle bywa, od zmiany planów… Jeden z uczestników złapał kontuzję i myśli o powrocie w masyw Monte Rosy, znów trzeba odłożyć na przyszły rok. Czyżby do trzech razy sztuka?
Przeczytaj więcej

Szkolenie sprzedawców AMC Petzl

Szkolenie sprzedawców AMC PetzlGdy słyszysz AMC Petzl.pl to wiedz, że coś się dzieje!
A działo się sporo - kilka dni temu, wśród jurajskich skałek, braliśmy udział w szkoleniu dla sprzedawców.
Przeczytaj więcej

Business Run Katowice - 6 miejsce w kategorii open

Business Run Katowice - 6 miejsce w kategorii open
Śpieszymy pochwalić się sukcesem katowickiej ekipy Tuttu w charytatywnym biegu Katowice Business Run 2016 !
Marta, Monika, Piotrek, Mateusz i Paweł wybiegali 6 miejsce w kategorii open (na ponad 360 startujących drużyn!).

Przeczytaj więcej

3 tysiące kilometrów, 25 aut - Chorwacja na stopa

3 tysiące kilometrów, 25 aut - Chorwacja na stopaPo mokrym i zimnym Festiwalu Woodstock postanowiliśmy zażyć trochę słońca i ciepła. Padło na bardzo popularną w tym sezonie Chorwację. Plan zakładał przejazd autostopem, pokonanie wybrzeża, zwiedzenie Zadaru i Dubrownika oraz spanie "na dziko".
Przeczytaj więcej

Ferrata Marino Bianchi

Ferrata Marino BianchiW tym sezonie zaproponuję bardzo przyjemną, piękną widokowo ferratę Marino Bianchi. Znajduje się ona w masywie Cristallo na północny wschód od Cortiny d’Ampezzo w północnych Włoszech.

Jest to dobra opcja na kolejny dzień w Dolomitach, jeśli chcemy dać odpocząć nogom – zamiast ostrego podejścia i zejścia korzystamy z kolejki linowej.
Przeczytaj więcej

Po Sudetach na czterech łapach - wspomnienie majowego weekendu

Po Sudetach na czterech łapach - wspomnienie majowego weekenduDługi majowy weekend nieodzownie bywa okazją do ruszenia się z miejsca i zagospodarowania czasu tak jak lubimy. Kajaki, rower, bieganie, czy góry - każdemu podle potrzeb. A jeśli do tego wolnego dopisze dobra pogoda, to już w ogóle jest wybornie.
Przeczytaj więcej

W trudnościach. Wspin w Tatrach.

W trudnościach. Wspin w Tatrach.Słoneczny i ciepły poranek otwiera nam przepiękne widoki z Przełęczy Rumanowej (2280 m.n.p.m). Okoliczne szczyty skąpane w słońcu i bezchmurne niebo. Szykuje się bardzo dobra pogoda. Wygląda na to, że wiszący od wczoraj w powietrzu deszcz na razie nam nie grozi. Poniżej przełęczy w dolinie, widać miejsce, gdzie stoją nasze koleby. Gwarantują schronienie, przyzwoity, choć niezbyt wygodny nocleg i świetne miejsce startu.
Przeczytaj więcej

I cóż, że ze Szwecji?

I cóż, że ze Szwecji?Magda i Adam z katowickiej ekipy Tuttu polecają szybką wycieczkę do Parku Narodego Tyresta - czyli jak spędzić weekend, kiedy poważna kontuzja kolana mocno ogranicza aktywność, a marzy nam się podróż na Północ.
Przeczytaj więcej

Witajcie

WitajcieRusza nasz blog. Zobacz załogę TUTTU w akcji.
Przeczytaj więcej

Masz pytanie? Kliknij!

 

pixelpixelpixelpixel