Patagonia

( ilość produktów: 86 )

PATAGONIA firma turystyczna ze słonecznej Kalifornii, wyróżniająca się wśród innych producentów swoim zaangażowaniem w ekologię i jej promocję. PATAGONIA, wspierająca aktywnie ochronę środowiska, przekazuje rok rocznie na ten cel 1% swoich dochodów.

Nasza kolekcja PATAGONIA to szeroki wybór puchów, np. klasyczna kurtka puchowa HYPER PUFF HOODY WOMEN, ciepła i lekka bluza puchowa DOWN SWEATER HOODY MEN, parka puchowa DOWN WITH IT PARKA WOMEN. Technologie Ultra Light i DOWN zapewniają perfekcyjne połączenie łączące ze sobą lekkość materiały 100% Nylon Pertex Quantum i komfort cieplny puchu. Pertex Quantum to wiatroszczelna i oddychająca membrana stosowana przez PATAGONIE w swoich najlepszych modelach.

Jeżeli wyprawa to i plecak. Lekki plecak PATAGONIA do turystyki pieszej, skitourów, czy może na co dzień z kieszenią na laptopa. Dla każdego coś innego, czyli plecak ASCENCIONIST 30 dla podejściowca, REFUGIO 28 z kieszenią na laptopa, plecak idealny do miasta. Czy jeszcze mniejszy przystosowany do bardziej dynamicznych aktywności plecak ATOM 18. A ponad wszystko, eleganckie torby DUFFEL BAG 30-90 L.

Puch to nie twoja dziedzina? Tak naprawdę potrzebujesz odzieży z membraną, zapewniającej ochronę przed wiatrem i deszczem. Na szczęście PATAGONIA to eksperci w tej dziedzinie. Kurtki z membraną, np. kurtka damska 3w1 SNOWBELLE JACKET wykończone w technologii H2No®Performance Standard i impregnacją Durable Water Repellent (DWR), innowacyjną technologią o hydrofobowych właściwościach, powodujących skraplanie się wody na powierzchni materiału.

PATAGONIA to także dobrze znane kurtki z membraną GORE TEX®. Idealne na narciarskie wypady TRIOLET GORE TEX JACKET MEN, czy na cieplejsze warunki, lekkie i zajmujące mało miejsca TORRENTSHELL JACKET MEN z membraną H2No® Performance.

Masz pytanie? Kliknij! pixelpixelpixelpixel