Ten towar jest dostępny w naszych sklepach
Możesz kupić ten produkt bez składania zamówienia internetowego w jednym z naszych sklepów w Twojej okolicy. Sprawdź w których punktach produkt jest dostępny od ręki.
Sprawdź dostępność w naszych sklepach

Możesz zwrócić produkt do 30 dni
Dowiedz się więcej
Dowiedz się więcej
Impregnat do fok z dozownikiem w postaci gąbeczki ułatwiającej nakładanie płynu. Zapobiega przyklejaniu się oraz zbrylaniu śniegu pod nartą. Po aplikacji płynu, polimer zawarty w impregnacie da efekt tzw. hydrofobowy czyli uchroni włosie foki przed nasiąkaniem wodą.
Szczegóły:
- dozownik w formie gąbeczki;
- pojemność: 150 ml;
- waga: 175 g.
Sposób użycia: dokładnie wstrząsnąć przed użyciem. Impregnat należy nakładać na czystą i suchą lub lekko wilgotną powierzchnię fok, zgodnie z kierunkiem włosia, poczynając od początku (od "dziobu"). Po nałożeniu pozostawić do całkowitego wyschnięcia (ok. 10-15 min).
Opinie użytkowników
Ilość opinii:
2
Średnia ocena:
5.00
Ocena:
Autor:
Maciej, Gdynia
sprawdza się ale 1 op starcza na 2 impregnacje :(
Ocena:
Autor:
Jedna aplikacja i po spreyu
Parametry techniczne:
Pojemność [ml]: | 150 |
Waga [g]: | 175 |

Na sprzedawane produkty udzielana jest 24-miesięczna rękojmia na podstawie ustawy z dnia 30 maja 2014r. o prawach konsumenta.
Poradnik
Poradnik - skiturowy

Zobacz również