Zamberlan

( ilość produktów: 4 )

Firma Zamberlan została założona w 1929 roku, przez entuzjastę górskich wędrówek - Giuseppe Zamberlan’a. Historia firmy rozpoczęła się w małym warsztacie szewskim, w którym Giuseppe starał się stworzyć jak najlepsze, jak najbardziej niezawodne buty w góry. Już w latach przedwojennych, Giuseppe wspierał rewolucyjne pomysły Vitale Bramani'ego – późniejszego założyciela firmy Vibram. Jego wielka pasja do gór, była najlepszym motorem napędowym do działania i rozwoju firmy, która szybko zdobyła uznanie na lokalnym rynku.

Firma szybko wybiła się z kraju po dalekie zagraniczne destynacje rynkowe nie tylko na ternie Europy, ale podbiła także rynki Azji i Północnej Ameryki. Buty sprzedawane są w ponad 40 krajach świata, a eksport stanowi 90% sprzedaży firmy.

Marka ZAMBERLAN nie stoi w miejscu. Projektanci prześcigają się w stosowaniu innowacjach technologicznych wciąż rozwijając firmę oferując produkty najwyższej jakości. W 1985 r. firma opracowała specjalne wykończenie naturalnych skór - Hydrobloc, dzięki któremu skóra dłużej zachowuje swoje właściwości wodoodporne i oddychające, a co za tym idzie także i żywotność butów.

Motto "Discover the difference" to kwintesencja tego co oferuje Zamberlan - poczuj różnicę w wygodzie, jakości i precyzji wykonania oraz trwałości. W odróżnieniu od innych producentów, znaczna część kolekcji włoskiego producenta wciąż jest produkowana i ręcznie wykańczana we włoskiej fabryce rękami wykwalifikowanego personelu.

Masz pytanie? Kliknij! pixelpixelpixelpixel