Fjord Nansen

( ilość produktów: 542 )

Marka Fjord Nansen zaistniała na polskim rynku w 1996 r. z linią odzieży turystycznej inspirowanej wielkimi podróżami. Z czasem oferta poszerzyła się o plecaki turystyczne, namioty biwakowe oraz rodzinne, śpiwory, maty, kije trekkingowe i akcesoria turystyczne.

Ultralekki namiot Fjord Nansen TROMVIK, wyprawowe TORDIS czy wielozadaniowe klasyki jak namioty REKVIK, ANDY i SIERRA to kultowe już pozycje, które z roku na rok są jeszcze bardziej dopracowane. Stworzone z myślą o komforcie i prostocie rozbijania stanowią idealny wybór niezależnie czy to nocowanie w ogrodzie, majówkowy wyjazd wspinaczkowy albo zorganizowana wyprawa na północ Norwegii. W bogatej ofercie Fjord Nansen namioty - zawsze znajdziesz coś dla siebie.

W kategorii campingowej znjdziesz również Fjord Nansen mata samopompująca czy śpiwór Fjord Nansen. Dostępne w różnych kategoriach przeznaczenia, śpiwór rozciągliwy TOKK i TORGET, profi synthetic TROMS i KJOLEN, a także klasyczne śpiwory outdoor STAVANGER i VARDO. Nierozłącznym dodatkiem jest mata samopompująca ENMO, a to tylko kilka z proponowanych przez Polskiego producenta modeli.

Wieloletnia współpraca z użytkownikami, różnorodne testy oraz wieloletnie doświadczenie umożliwiają dopracowanie wszystkich ważnych szczegółów we wszystkich produktach. Polary z membraną wiatroszczelną X-BLOCK to gwarancja zadowolenia. Wielofunkcyjne kije trekkingowe IRON II sprawią, że nic Cię nie zatrzyma na szlaku. Wyposażony w koszulkę z serii CLAW poczujesz dzikość w sercu „Be wild at heart!”. Jeżeli jednak podczas wyprawy jedynym co przewidujesz spotkać to śnieg i mróz, nie zastąpiona okaże się bielizna termoaktywna HASVIK i HALSA.

Od początku istnienia, misją i celem marki jest propagowanie podróżniczego stylu życia. Dostarczając klientom produkty w świetnej jakości i na każdą kieszeń producent zachęca do odszukania w sobie Dzikości w Sercu i nowych pasji. Nie ważne czy lubisz góry, kajaki, rowery czy camping nad jeziorem, z produktami marki Fjord Nansen przygoda nabierze nowego wymiaru.

Dbając o funkcjonalność i niezawodność akcesoria Fjord Nansen wychodzą naprzeciw wszelkim wyzwaniom które możesz spotkać na szlaku. Kubek EKSJO czy Termos Honer w różnych rozmiarach to produkty zdobywające wysokie oceny w niezależnych testach. A może po prostu pasek z tajną kieszonką MAGIC BELT lub peleryna TRAVELER Ponczo to właśnie to czego Ci brak?

A w razie czego można zawsze to wszystko włożyć w WOREK WODOSZCZELNY KAJ BAG i popłynąć dalej.

Masz pytanie? Kliknij! pixelpixelpixelpixel