Ten towar jest dostępny w naszych sklepach
Możesz kupić ten produkt bez składania zamówienia internetowego w jednym z naszych sklepów w Twojej okolicy. Sprawdź w których punktach produkt jest dostępny od ręki.
Sprawdź dostępność w naszych sklepach

Możesz zwrócić produkt do 30 dni
Dowiedz się więcej
Dowiedz się więcej
Ten produkt jest objęty Gwarancją 100% Satysfakcji. Przetestuj go na wyjeździe, a jeśli nie spełni Twoich oczekiwań wymień go na inny do 30 dni.
Kurtka izolująca wykonana z mieszanki puchu oraz wypełnienia syntetycznego. Niezwykle lekka, doskonale grzeje. Ponadto materiał pokryty jest DWR , spowalniający nasiąkanie wilgoci przez materiał.
Szczegóły:
- wypełniono ociepliną THERMOELITE HYBRID, która jest mieszanką wysokiej jakości puchu (60%) i ociepliny syntetycznej (40%), co zapewni lekkość, ciepło i ograniczony wpływ wilgoci.
- materiał wiatroszczelny z pokryciem DWR;
- dwie kieszenie na zamek na biodrach;
- wewnętrzna kieszeń "secure pocket" na zamek, z wszyta kieszonka na rzep;
- możliwość spakowania kurtki do jej prawej kieszeni aby zajmowała niewiele miejsca;
- zabezpieczenie RFID;
- 5/9 w skali ciepła producenta;
- waga: 350 g.
Opinie użytkowników
Ilość opinii:
1
Średnia ocena:
4.00
Ocena:
Autor:
Bogdan, Dobra
biały puch czasami wychodzi, ogólnie ok
Parametry techniczne:
Materiał: | 100% polyamide ,
60% down ,
40% polyester |
Wypełnienie: | ThermoElite Hybrid |
Kieszenie: | 4 |
Kaptur: | nie |
Waga [g]: | 350 |
Kolor: | blue navy |

Na sprzedawane produkty udzielana jest 24-miesięczna rękojmia na podstawie ustawy z dnia 30 maja 2014r. o prawach konsumenta.
Zobacz również