Częste pytania

Jakie wymiary ma wybrany produkt?

Ze względu na różne fasony produktów tabele wymiarów producentów często odbiegają od rzeczywistości. Dlatego staramy się przy większości odzieży podawać realne wymiary produktów. Tabela wymiarów jest umieszczana pod dostępnymi rozmiarami. Jeśli jeszcze jej tam nie ma to proszę zadać pytanie o wymiary przez zakładkę "zadaj pytanie" na stronie produktu. Zmierzymy go w pierwszej kolejności, zostanie dodana tabela wymiarów i odeślemy odpowiedź z informacją, że już jest zmierzona.

 

 

Czy produkt jest dostępny w sklepie stacjonarnym?

Dostępność modelu oraz poszczególnych rozmiarów można sprawdzić na stronie produktu, nad ceną. Jeśli produkt/rozmiar nie jest dostępny w wybranym sklepie (żółta kropka) można złożyć zamówienie z odbiorem osobistym w sklepie - równoznaczne z rezerwacją. Obsługa sklepu poinformuje kiedy zamówienie będzie gotowe do zmierzenia/odbioru.
Takie zamówienie nie zobowiązuje do zakupu (pomimo wyświetlenia "Zamawiam z obowiązkiem zapłaty" w koszyku), więc można zamówić kilka produktów do przymierzenia. Obowiązek zapłaty jest aktualny jeśli zdecydujesz się za zakup ;).

 

 

Czy to nada się na zimę?

Bardzo często pada pytanie "Czy ta kurtka/śpiwór/mata nadaje się na zimę" - Zima zimie nierówna. Dla niektórych zima to już -1 st.C, a dla innych dopiero -15st.C, czasem wietrzna, czasem nie. Osobną sprawą są indywidualne cechy, które wpływają na tolerancję zimna. Są osoby, którym na narty wystarczy softshell, inni muszą mieć bieliznę, izolację i dopiero kurtkę. Podchodzimy do tego zagadnienia trochę przewrotnie - Kurtka się nada, ale czy Ty to wytrzymasz? ;).

 

 

Czy wybrany produkt jest dostępny, ale w innym rozmiarze?

Poruszając się po naszej stronie musisz trochę zmienić przyzwyczajenia. Koniecznie skorzystaj z umieszczonych po lewej stronie filtrów rozmiarów. Po wybraniu kategorii z menu po lewej stronie można zaznaczyć szukany rozmiar i pojawią się produkty dostępne tylko w poszukiwanym rozmiarze, cenie.

 

 

Czy termosy i kubki Fjord Nansen są wolne od BPA?

Kubki i termosy Fjord Nansen posiadają deklarację zgodności z dyrektywami EU no. 1935/2004, i dyrektywą EU no 10/2011. Zostały też przebadane przez Państwowego Granicznego Inspektora Sanitarnego w Gdyni i uzyskały certyfikat nr SE HŻ-12/468/263/PG/12 Dodatkowo zostały przebadane pokrywki w Wojewódzkiej Stacji Sanitarno Epidemiologicznej w Gdańsku - sprawozdanie z badań nr 1738/51/12.
Nie zgłoszono zastrzeżeń do żadnych parametrów.

Zaufane Opinie IdoSell
4.88 / 5.00 3562 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-23
Dziękuję obsługa sklepu bardzo profesjonalna na 5 gwiazdek
2024-05-17
Błyskawiczna wysyłka. Dobrze zapakowane zamówienie.
Masz pytanie? Kliknij! pixelpixelpixelpixel