
Możesz zwrócić produkt do 30 dni
Dowiedz się więcej
Dowiedz się więcej
Ten produkt jest objęty Gwarancją 100% Satysfakcji. Przetestuj go na wyjeździe, a jeśli nie spełni Twoich oczekiwań wymień go na inny do 30 dni.
Praktyczna kosmetyczka z haczykiem do powieszenia, kieszonkami i załączonym lusterkiem. Przyda się w hotelu jak i na biwaku.
Szczegóły:
- haczyk, który pozwoli powiesić kosmetyczkę niezależnie czy korzystamy z niej w namiocie czy w 5-gwiazdkowym hotelu;
- w zestawie nietłukące się lusterko;
- wewnątrz 2 zamykane na zamek siatkowe kieszenie (na klapie);
- w komorze głównej, wydzielona jedna otwarta kieszonka siatkowa;
- dzięki siatkowym kieszeniom zawsze wiesz, gdzie znajdują się potrzebne w danej chwili kosmetyki, a co ważniejsze wszystko co jeszcze wilgotne zostanie włożone do kosmetyczki, wyschnie szybciej dzięki lepszej cyrkulacji;
- zewnętrzna zapinana na zamek kieszeń (z tyłu);
- wykonana z wytrzymałego materiału 30D Ultra-Sil CORDURA;
- wytrzymałe zamki z dodatkowym zakończeniami ułatwiającymi obsługę;
- pętla z taśmy do przenoszenia kosmetyczki;
- lekka, mocna i odporna na wodę.
Parametry:
- pojemność: 3 L;
- wymiary: 22.5 x 7.5 x 15.5 cm;
- waga: 80 g.
Opinie użytkowników
Parametry techniczne:
Pojemność [l]: | 3 |
Wymiary [cm]: | 22.5 x 7.5 x 15.5 |
Materiał: | 30D Ultra-Sil CORDURA |
Waga [g]: | 80 |
Kolor: | black/grey |
24 m-ce - Gwarancja udzielana przez sprzedawcę na okres 24 miesięcy.
![]() |
Na sprzedawane produkty udzielana jest 24-miesięczna rękojmia na podstawie ustawy z dnia 30 maja 2014r. o prawach konsumenta. |
Zobacz również