Plecak DAYTON 28
Kod produktu
ss5156
Gwarancja
- Wygodny plecak na co dzień z miejscem na tablet i licznymi kieszeniami.
Czy do biura rowerem, czy na pieszą weekendową wycieczkę, czy na podróż pociągiem z tabletem - plecak DAYTON umożliwia przejrzyste spakowanie niezbędnych rzeczy dbając podczas transportu o Twoją elektronikę. Liczne kieszenie pomogą zorganizować przestrzeń w środku, a wygodny system nośny nie zawiedzie nawet podczas przewożenia cięższych zakupów.
DAYTON został podzielony na dwie komory główne, dwie kieszenie przednie i dwie boczne. W tylnej komorze głównej znajduje się miejsce na tablet (10") – w miękkiej, wyściełanej kieszeni otwartej. W środku znajduje się nawet specjalny zaczep na słuchawki. Wygodny system nośny SNUGGLE UP umożliwia wygodne rozłożenie ciężaru na plecach.
Główne cechy:
- plecak na co dzień i krótsze wycieczki;
- liczne kieszenie i przegrody umożliwiają poukładanie rzeczy w środku;
- kieszeń na elektronikę;
- system nośny z szerokimi pasami.
Szczegóły:
- plecak posiada 2 duże komory główne, kieszeń na tablet (10", 27 × 19 × 1,5 cm) w tylnej komorze głównej, 2 elastyczne kieszenie boczne, pojemna kieszeń przednia, komora przednia z zamkiem błyskawicznym;
- odpinany pas na brzuch;
- uniwersalna szlufka do mocowania akcesoriów;
- zaczep do mocowania słuchawek w kieszeni przedniej;
- ORGANIZER w kieszeni przedniej: małe przegródki i kieszenie otwarte na drobne akcesoria, karabińczyk na klucze;
- drobno i gęsto tkana, trwała i wytrzymała tkanina ARMATECH PLUS 600D;
- wygodny system nośny z szerokimi pasami nośnymi, równomiernie rozkładający ciężar SNUGGLE UP.
Parametry:
- pojemność: 28 L;
- wymiary: 46 x 32 x 30 cm;
- waga: 830 g.
Materiały i technologie:
- SNUGGLE UP - bardzo wygodny system nośny do plecaków na co dzień opracowany przez firmę JACK WOLFSKIN. Wyjątkowo szerokie szelki, płaskie wykończenie w obszarze karku oraz wyściółka z tworzywa EVA na całym obszarze pleców dają wyjątkowy efekt, który odróżnia system nośny SNUGGLE UP od systemów stosowanych w tradycyjnych plecakach na co dzień: obciążenie jest równomiernie rozkładane na dużej wyściełanej powierzchni pleców i ramion. Punktowe obciążenie w zakresie ramion jest wyraźnie zredukowane i plecak zawsze doskonale przylega do pleców;
- ARMATECH PLUS 600D - odporna na ścieranie tkanina z mocnych nici poliestrowych o grubości 600 den. Ten wytrzymały materiał ma w produktach JACK WOLFSKIN uniwersalne zastosowanie: plecaki trekkingowe, plecaki na co dzień, torby i akcesoria podróżne itd. Od spodu tkanina powleczona jest trwałą, nieprzemakalną powłoką poliuretanową, ma trwały kolor i jest odporna na działanie promieniowania UV.
Gwarancja
Rękojmia 24 m-ce
Na sprzedawane produkty udzielana jest 24-miesięczna rękojmia na podstawie ustawy z dnia 30 maja 2014r. o prawach konsumenta. |
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię